نتایج جستجو برای عبارت :

بسم رب الشهدا

باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم الشهید افتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
توجه:درنظر داشته باشند تمامی خادمین افتخاری باید در مرحله اول در سایت کوله بار به نشانی khademin.koolebar.irنام نویسی کرده باشند و بعد مدارک خود را تحویل قرارگاه خادم الشهدا نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میت
بسم رب الشهدا
روش های دریافت کتاب شهید ابراهیم هادیمراجعه به قرارگاه خادم الشهدا شهرستان  برای دارابی ها
قیمت هر جلد 10 هزار تومانشهرستانی ها به آدرس فروشگاه 30 بوکقیمت هر جلد بدون هزینه پست 13500 توماندانلود فایلpdf
جلد اول رایگانجلد دوم 7 هزار تومانآخرین مهلت مسابقه 20 اردیبهشت ماه
به گزارش رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب مراسم گرامیداشت سردار دل ها در پنجشنبه 19 دی ماه در مسجد نبی اکرم ص برگزار گردید.
که در این مراسم با سخنرانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج داراب،خادم الشهدا سرهنگ دوم پاسدار حسین هاشمیان در مورد سپهبد شهید قاسم سلیمانی بعد از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی همراه بود.
ادامه مطلب
به نقل رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب، به مدیریت محمد صادق محمدی مسئول قرارگاه خادم الشهدا شهرستان از تابستان 98 اقدام به تولید  سرود های ارزشی از قبیل «ایرانم می مانم» و «سرزمین نور» نموده اند که با استقبال خوبی در سطح شهرستان  روبرو شده.که آهنگساز این اثر حسن برزگری و اعضا گروه سرود:امیر حسین ژاله پور،محمدرضا خلیلی،مهدی عسکری،محمدجواد هنری،محمد موذن،محمد دشتکار در گلزار شهدای شهرستان در تابستان 98 با اجرا سرود «ایرانم می مانم » به روی
طبیعتاً یک عقد کرده فقط میتواند حدود 45 ساعت پس از عقدش وارد وبلاگش شود و میمنت و مبارکی عقدش با جان جانان را به رشته تحریر در آورد. بله. 45 ساعت پیش، یعنی حدود 7 عصر پریروز، چهارشنبه، 13 شهریور 1398 پس جریان مقدس صیغه مقدس نکاح بنده - این را اعلان می دارم که - با جان جانان، همراهِ هم‌راه و فائزه‌ی زندگی، عشقم را به تبرک ایام سید الشهدا سالار شهیدان در دفتر الهی و البته دفتر محضر ازدواج حاج آقای عزیز محمد باقر بشارتی ثبت کردم.
سید الشهدا زیر دین کسی
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم آلشهداافتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
توجه:درنظر داشته باشند تمامی خادمین افتخاری باید در مرحله اول در سایت کوله بار به نشانی khademin.koolebar.irنام نویسی کرده باشند و بعد مدارک خود را تحویل قرارگاه خادم الشهدا نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میتو
آقای موسوی معاون آموزشی محترم دبیرستان سید الشهدا شهرستان اسکو نرم افزار کارنامه ماهانه مدرسه شما آماده است. شما می توانید با رمز ارسالی به تلفن همراه تان آن را از لینک زیر دانلود نمایید.

دریافتعنوان: نرم افزار کارنامه ماهانه داکحجم: 5.39 مگابایتتوضیحات: دبیرستان سید اشهدا شهرستان اسکو 
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم آلشهداافتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میتو
در مقام مقایسه مقام حضرت سید الشهدا با عمه حضرت مهدی خوابی عجیب دیدم.
آیه ای که دقیق خاطرم نیست چه بود برای به آرامش رسیدن حضرت فاطمه (عمه حضرت مهدی) قرائت میشد به این مضمون که آرامش داشته باش و رضا به داده بده.در همان حین یاد آیه شریفه یَآ أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ افتادم که چطور حضرت حسین خودشان آرامش رسیده بودند و خداوند او را که به آرامش مطلق یقین رسیده بود به سمت عرش دعوت میکرد.
ای کاش آیه اولی را یادم می ماند.آیه ی زیبایی بو
به گزارش واحد رسانه خادم الشهدا،با اکران سراسری فیلم ارزشی"منطقه پرواز ممنوع" ویژه نوجوانان و جوانان،عرضه بلیط نیم بها توسط خادمین شهدا که در دو نوبت صبح و عصر در حال اکران این فیلم در سینما جوان شهرستان داراب هستند.
این فیلم سومین فیلم ارزشی که توسط قرارگاه خادم الشهدا شهرستان داراب جهت بازدید حداکثر مردم در سطح شهرستان در حال کران می باشد.
از ویزه برنامه های این اکران اجرای گروه سرود نجوای آسمان قارگاه با سرود بالاتر و برگزاری و ساخت اور
باسلام
به اطلاع کلیه افراد علاقه مند جهت عضویت به عنوان خادم الشهید افتخاری می رساند جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک زیر به قرارگاه شهرستان خود مراجعه نمایند.
بعد از مراحل تشکیل پرونده از فرد مصاحبه حضوری گرفته می شود و نمره مصاحبه در سایت کوله بار ثبت می گردد و فرد میت
چند سالی بود که معنی و تفسیر آیه 73 سوره زمر مرا بخود مشغول نموده بود.
(وَ سِیقَ الَّذِینَ اتَّقَوْا رَبَّهُمْ إِلَی الْجَنَّةِ زُمَرا|(زمر73ً )
یعنی مومنین را به سمت بهشت می کشند .
از خود پرسیدم چرا گفته شده به سمت بهشت میکشند!!
تمام کتب و تفاسیر مختلف را دیدم نتیجه ای حاصل نشد تا اینکه به روایتی از امام صادق علیه السلام در بحار الانوار برخورد نمودم .که می فرماید:
مومنین و دوستان سید الشهدا (ع) در روز حساب از خدا می خواهند قبل از ورود به بهشت مولای
حضرت مهدی علیه السلام، منتقم خون سید الشهدا علیه السلام
شیخ طوسی رضوان الله علیه روایت کرده است:
أخبرنا محمد بن محمد، قال أخبرنی أبو الحسن أحمد بن محمد بن الحسن بن الولید، عن أبیه ، عن محمد بن الحسن الصفار، عن محمد بن عبید، عن علی بن أسباط، عن سیف بن عمیره، عن محمد بن حمران ، قال قال ابو عبد الله علیه السلام لما کان من أمر الحسین بن علی ما کان، ضجث الملائکه إلی الله تعالی وقالت یارب یفعل هذا بالحسین صفیک و ابن نبیک قال فأقام الله لهم ظل القائم
صبا کمالی بازیگر زن سینما و تلویزیون امروز با انتشار پستی عجیب در صفحه اینستاگرام خود باعث شد که موجی از حمله کاربران به وی صورت گیرد چرا که معتقد هستند که نوشته ها و متن او توهین به ساحت مقدس سید الشهدا (ع) می باشد . وی در این پست ‘گفته بود : غدا نذری گرفتم آرزو کنم برآورده کنی ؟ شوخی میکنی … ادامه در عکس زیر
صبا کمالی بازیگر زن سینما و تلویزیون امروز با انتشار پستی عجیب در صفحه اینستاگرام خود باعث شد که موجی از حمله کاربران به وی صورت گیرد

بسم رب الشهدا و الصدیقین
دوستان ما قصد داریم که به یاری خدا هر روز عید رو به یاد یک شهید باشیم و به همین خاطر طرح #هر_روز_با_شهدا رو راه اندازی میکنیم و هر روز یک داستان از شهدای گرانقدرمون رو منتشر میکنیم به امید اینکه شهدا عنایتی بهمون کنند و لطفشون شامل حال ما هم بشه
ان شاءالله
عاشق بیکار نیست
هرکس به حق رسید
به حق میرساند
درخت زنده شاخ و برگ و میوه دارد
فریب حرف آنهایی که میگویند دلت پاک باشد نخور
دل پاک عمل پاک میسازد
درخت زنده بار می آورد 
مگر اینطور نیست (استاد علی صفایی حائری)
خواهرش با خودش فکر میکرد غریب آنهایی هستند که در روضه الشهدا محبوبی ندارند
خدا برادر بزرگش را که محبوب دلش بود میان شهدا قرار داد 
منتصر کتاب شهید محمد حسین جونی شهدای مدافع حرم لبنان
بسم رب الشهدا و الصدیقین
پایگاه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی قاین
دارای 4 حلقه صالحین
اعم از حلقه صالحین نونهالان (( آموزش احکام دینی))
حلقه صالحین نوجوانان (( آموزش و مهارت سبک زندگی ))
حلقه صالحین جوانان (( آموزش احکام و سبک زندگی 2 ))
حلقه اعضاء کادر پایگاه (( نظارت بر امور اجرایی ))
و 2 نشست فعال
همچون منتظران ظهور و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است .

با سلام و تسلیت محضر حضرت ولی عصر و مقام معظم رهبری و مردم بزرگوار مشهد و به طور خاص قوم با غیرت و وفادار خاوری فردا ان شاالله با حضور در مراسم وداع با سردار رشید و شهید کشور اسلامی و عزیزمان ضمن تکریم مجاهدات و فداکاری این عزیز بار دیگر با صلابت در مسیر آرمانهای اسلامی خودمان اعلام حضور میکنیم .
با تقدیم ادب جواد پناهنده
مشاهده مطلب در کانال
یادداشت های روزانه شهید عبدالله قابل:
سه شنبه 22 بهمن؛ شب را در سوله استراحت کریم و از صبح عراق آتش عجیبی می ریزد، شاید [دشمن] پاتک سنگینی کرده؛ ولی توپخانه ما هم هر دقیقه گلوله هایش را نثارشان می کند. ساعت 8 صبح، اخبار می گفت که تاکنون 100 اسیر را به پشت جبهه انتقال داده اند و  هنوز ما [جلو] نرفته ایم. منتظریم فرمان بدهند تا دمار از روزگار صدامیان درآوریم. راستی [برادرم] علی و محمد [علیان نژاد] در سوله قبلی هستند. گاهی می آیند و سری می زنند.

از صبح
جات اینجا خیلی خالیه ...
کاش منم اینطور بشم که شما بهم بگی:
خواهر من! دختر من! جای تو هم اینجا وسط بهشت، کنار سید الشهدا خیلی خالیه....
با همون لحن و همون صدا و همون لهجه ....
و  بیای دنبال من، خواهری که جانانه، براش جان دادی، جانم به فدای شرافتت
یادم میاد همیشه میگفتی رفیق شهیدی برای خودتون انتخاب کنید
چه میدانستم امروزی میاد و خودت میشی رفیق شهیدم....
از:
ب.ک.ف.ا.ش.ع.ش.ف
به:
س.ش.ح.ق.س

اگر خدا بخواهد....و من شوق و  امید و تمنا دارم که خدا بخواهد....
امام حسین علیه السلام در مناجات با خداوند :
آنکه تو را ندارد چه دارد؟!
و آنکه تو را دارد چه ندارد ؟! 
این کلام سید الشهدا فوق العاده است
میشه مدت ها بهش فکر کرد و نکته به دست آورد
میشه باهاش آرامش گرفت...
----------
 آن کس که تو را دارد از عیش چه کم دارد
وان کس که تو را بیند ای ماه چه غم دارد
مولانا 
اگر شعر یا مطلبی در این مورد دارید کامنت کنید
خیلی از عاشقان و دلسوختتگان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام این سوال را در ذهن خود دارند که سرمطهر و مقدس حضرت سید الشهدا علیه السلام کجا دفن شده است؟
در روایات تاریخی نقل های متفاوتی از مدفن سر مقدس حضرت سیدالشهدا علیه السلام وجود دارد که به معتبر ترین آنها میپردازیم.
سر مقدس امام حسین علیه السلام کجاست؟
ادامه مطلب
امام حسین علیه السلام در مناجات با خداوند :
آنکه تو را ندارد چه دارد؟!
و آنکه تو را دارد چه ندارد ؟! 
این کلام سید الشهدا فوق العاده است
میشه مدت ها بهش فکر کرد و نکته به دست آورد
میشه باهاش آرامش گرفت...
----------
 آن کس که تو را دارد از عیش چه کم دارد
وان کس که تو را بیند ای ماه چه غم دارد
مولانا 
اگر شعر یا مطلبی در این مورد دارید کامنت کنید
تی شرت محرم طرح یا سیدا الشهدا

این تی شرت با بهترین کیفیت و بهترین نوع چاپ با نام مستعار تیشرت طرح سیداالشهدا ویژه ایام محرم عرضه میگردد

برای خرید محصول روی خردید کلیک کنید
خرید

خرید سریع

برای دیدن دیگر محصولات بر روی فروشگاه کلیک کنید

فروشگاه
اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضَانَ«مراسم مجازی شب‌های ماه‌مبارک رمضان»شب های شنبه/ دوشنبه/ چهارشنبه ⏰ازساعت 21 از دوشنبه 8اردیبهشت‌ماه•پخش زنده از صفحات اینستاگرام  و آپارات قرارگاه خادم الشهدا شهرستان دارابآدرس صفحات:•  instagram.com/khademindarab•  aparat.com/khademindarab[ ان‌شاءالله جزئیات سایر مراسمات ماه مبارک رمضان از همین طریق اطلاع رسانی میشود.]
خب دوباره فصل امتحانات پایان ترم فرا رسید.
هفته بعد شنبه شروع میشه به مدت دو هفته.
محمد جان!
اردوجهادی عید میخوای بری یا نه؟
خادم الشهدا میخوای بری یا نه؟
میخوای 6بهمن تا9بهمن بری مشهد یا نه؟
همش و همش در گرو همین نتایج امتحاناتته.
پس از الان به مدت دو هفته بکوب بچسب به درس.
شب امتحانی بخون و نمره بگیر.

یه نگاه به برنامه امتحانی:
شنبه 10/21  مدار2 / کاربرد فناوری
یکشنبه
دوشنبه 10/23  کنترل خطی
سه شنبه
چهارشنبه 10/25  الک صنعتی
پنج شنبه  10/26  مبانی تحقی
هر طور که فکر می‌کنم از حکمت خداوند به دور است.
از عقلانیت هم به دور است...
اصلا از همه چیز به دور است!!!
در جنگی خصمانه مقابل دشمن، پیروز شوی و خاکت را پس بگیری
فرماندهان زیادی شهید شوند درست...
دوستداران حق، نوربالا زنان در دامان سید الشهدا جای بگیرند، درست...
اما خداوند همه خوب‌ها را ببرد و کسی دیگر نماند؟!
کسی به خوبی آنان که رفته‌اند نماند که بار روی زمین مانده را بردارد؟!
یعنی هر چه امثال شهید همت و باکری و باقری و ... بودند رفتند و پرکشیدند و
﷽. #مکتب_سیدالشهدا_مکتب_عقلانیت

❖. کسى که بخواهد از قضیه عاشورا به نفع خودش بهره بگیرد با دم شیر دارد بازى مى‏ کند و خلاصه با خدا طرف است. باید حواسش باشد که یک وقتى آن غیرت الهى به جوشش مى‏ افتد! با امام نباید بازى کرد از قضایاى عاشورا نباید انسان به عنوان نردبان براى مقاصد دنیوى استفاده کنى این خطر، خطرى است جدى و باید مواظب بود.
دروس شرح حکمت متعالیه، ج۲۱، ص ۲۵۰

☑️ @sire_salehan | #سیره_صالحانِِِِِ

شهادت غم انگیز حضرت رقیه بر اساس 3 منبع
شهادت غم انگیز حضرت فاطمه صغری و یا رقیه علیها سلام، دختر امام حسین(ع) چنین است:
عصر روز سه شنبه در خرابه در کنار حضرت زینب(س) نشسته بود. جمعی از کودکان شامی را دید که در رفت و آمد هستند.
پرسید: عمه جان! اینان کجا می روند؟ حضرت زینب(س)فرمود: عزیزم این ها به خانه هایشان می روند. پرسید: عمه! مگر ما خانه نداریم؟ فرمودند: چرا عزیزم، خانه ما در مدینه است. تا نام مدینه را شنید، خاطرات زیبای همراهی با پدر در ذهن او آمد.
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_نهم
.
حسم می گفت خودش هم می دونه من ناراضی ام ولی نمی خواست قبول کنه 
چند ثانیه نگذشته بود که با مامان شروع کردن در مورد سفرهای آینده و کار و پول و سرمایه گذاری حرف بزنند 
اصلا مامان بابا عاشق شده اند یا اون ها هم به اجبار خانواده ها با هم بوده اند
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_هشتم
.
قبول کردم 
هزینه رو دادم زمان حرکت دو روز دیگه بود
کل تعطیلات بین دو ترم دو هفته بود و هفته ی اول دخترا و هفته ی دوم پسرا باید می رفتن و محمد بنده خدا به عنوان مسئول باید تو هر دوتاش می بود
ادامه مطلب
مستند«غریبه های دنباله دار»روایتی متفاومت از راهیان نور دانش آموزی در بهمن ماه ۱۳۹۷ قسمت اولدو روز با دو منزل:اولین منزل داراب تا پادگان شهید مسعودیاندومین منزل از پادگان تا شلمچه⏳زمان:۲۲دقیقهتدوین:حسین داربازتصویربردار:سجاد صبوری / سجاد ارجمنداز رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب
حمزه کُشی نکنیم، دوباره! گاهی سرنوشت یک نبرد بزرگ را "مراقبت از تنگه در برابر شبیخون" یا "جمع آوری غنیمت" تعیین می کند. ♦️غنیمت طلبی و غفلت از کمین خصم می تواند فتح محتمل را به مجال قتل عام مجاهدانی در تراز جناب حمزه سید الشهدا بدل کند. این راز پیروزی سپاه اسلام در جنگ بدر و ناکامی در نبرد اُحُد به فاصله نُه ماه است. انتخابات مجلس، مجال پیروزی خدمتگزاران است؛ اگر از تنگه و شبیخون غفلت نکنیم. ♦️طیف های سیاسی منسوب به جبهه انقلاب باید مراقب باش
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه
.
از خواب پریدم صدای اذان مسجد می اومد 
یکم آب خوردم و خوابیدم
چند روز مثل روز اول بقیه رفتن و من توی خونه کمک مامان بودم و چند روز پشت سر هم همون خواب
جمعه صبح همه خواستند برند گلزار شهدا 
منم آماده شدم
توی راه محمد یه دسته گل رز خرید 
ادامه مطلب
اللَّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضَانَ«مراسم مجازی شب‌های ماه‌مبارک رمضان»شب های شنبه/ دوشنبه/ چهارشنبه ⏰ازساعت 21 از دوشنبه 8اردیبهشت‌ماه•پخش زنده از صفحات اینستاگرام  و آپارات قرارگاه خادم الشهدا شهرستان دارابآدرس صفحات:•  instagram.com/khademindarab•  aparat.com/khademindarab[ ان‌شاءالله جزئیات سایر مراسمات ماه مبارک رمضان از همین طریق اطلاع رسانی میشود.]
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتاد_و_سوم
.
چند روز نه غذا خوردم نه چیزی 
چهارشنبه مامان و بابا پایین حرف می زدند 
رفتم پایین
- من تصمیمم رو گرفته ام
من با محمد می خوام ازدواج کنم
هیچی از ثروت شما نمی خوام
خودم رو ممنوع الارث کنم خیالتون راحت میشه؟
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتاد_و_ششم
.
بعد یه هفته بابا شب صدام کرد
- به صولتی می گم در موردش تحقیق کنه
من بال در آوردم و یه جیغ بلند کشیدم در حدی که مامان خنده اش گرفت
خودم نمی فهمیدم دارم چی کار می کنم
دویدم سمت بابا گونه اش رو محکم بوسیدم و بعدش هم گونه ی مامان رو
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_یکم
.
محمد روی زمین نشست
یه تماس گرفت با فاطمه و گفت اون ها برند خونه من رو پیدا کرده و بعدش ما خودمون با مترو برمی گردیم
خوب حالم رو فهمیده بود
-می خواهین حرف بزنید
-اوهوم
-خب
-چرا برچسب این شهید رو زدی به گوشیم
چرا لبخندش آرامش می ده به من
چرا مونس تمام ساعت های من شده
چرا
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.#قسمت_پنجاه_و_دوم
.
- بگو چی کار کرد با من داداش هادی شما
یکم نشستیم محمد تسبیح رو روی چشماش گذاشت و بعد بوسه ای زد بهش
- داداش هادی دست مارو هم بگیر
اینکه نشد همش دختر بازی یکم هوای مارو هم داشته باش
چپ چپ نگاهش کردم
زد زیر خنده
- اوخ ببخشید
داداشم شوخی بود بخدا
ادامه مطلب
مراسم هفتگی شب زیارتی حضرت سید الشهدا (علیه السلام)سخنران:حجت الاسلام و المسلمین موسی بهاءالدینی عاملیمداح:کربلایی اسماعیل سناییپنج شنبه۲۱ آذرماه ، ساعت ۲۰:۳۰کیانشهر بلوار امام رضا ع، خ ایثار ، خ ۱۱ الحدید ، پلاک ۸۷الهم عجل لولیک الفرج*هیئت فرهنگی مذهبی حسن جان(ع) اهواز*مراسم راس ساعت اعلام شده شروع خواهد شد

بسم رب الشهدا
دیشب تو ماشینش نشسته بودیم و کارمون طول کشید... 
میگفت برام عجیبه چرا این درست نمیش:-[
وسط کار گوشیش زنگ خورد!
سلام علیکی کرد و گفت میشه5دیفه دیگه زنگ بزنی!!!
که گفت من اونورم!!!
از حرفاشون متوجه شدم که تماس از سوریه است... 
چشمام پر شد و التماس دعا گفتم... 
بهش سپرد که به اسم دعا کنه
آلاء بنت مریم
حس خیلی خوبی داشتم که یکی تو حرم بی بی اسمی از من کمترین ببره.... 
خوش بحال پسرا که میتونن برن سوریه
چقدر به این التماس دعا نیاز داشتم
پ ن:حالا ک

باز هم پاییز 
و
باز هم خبر شهادت...
بازهم ضجه های مادری برای فرزند برومندش...
بازهم فریاد خداوندا جگرگوشه ام را با سید الشهدا مشحور گردان!
باز هم جانی که از دست رفت تا مشتی از خاک وطن از دست نرود.
برادرشهیدم! یاور جان!
در کدامین طنین اذان صبح، از کابوس زندگی به رویای صادق ایثار و شهادت بازگشتی؟
مگر با خدای خود چه عهد سختی بستی که از فدای جان در راه وطن ابا نکردی؟
شیر حلال مادرت بود یا نان حلال سفره ی پدرت، که برای ایثار در راه وطن و برای هموطن، لح
به نقل از روابط عمومی قرارگاه خادم الشهدا شهرستان داراب، دانش آموزان دوره دوم متوسطه برای سومین بار در همایش دانش آموزی سرزمین نور شرکت کردند، که این همایش افتتاحیه حرکت عظیم راهیان نور در سطح شهرستان است که این همایش با اجرای متفاوت تلاوت قرآن  به صورت نمایش و به همراه سرود جمهوری اسلامی که توسط شبکه افق تدوین شده بود برنامه را آغاز کردیم.

ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_هشتم
.
- حق با شماست ... شرمنده ام
اما شما هم نمی دونید چقدر سخت بود واسم دیدن اون صحنه ... چون... .
الان اومدم بشنوم اگه بشه
- چیزی واسه گفتن ندارم حوصله ی حرف زدن رو ندارم
- خانم سهیلی من اومدم عذر خواهی خواهشا دیگه الان منو با چوب نزنید
- خنده داره ... با چوب؟
خودتون با چی زدید که هنوز جاش درد می کنه
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_سوم
.
-من بهتون کتاب می دم بخونید و اگه سوال پیش اومد بپرسید
اما خب مقدمات لازم رو می گم واستون
ولی یه چیزایی رو از گفتنش معذورم باید از فاطمه بپرسید یا به کتاب قناعت کنید
-باشه قبوله
محمد شروع کرد کمی در مورد اصول و فروع دین کلی گفتن و بعد درمورد نماز و روزه و ضروری ترین چیز ها گفتن
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_چهارم
.
بیرون که اومدیم یه نفس عمیق کشیدم
- آخیش خفه شدیم
- من بهتون نگفتم برید سمت خانوما؟
یکم عصبانی بود
- چیزی نشد که حالا
بی توجه به من رفت سمت خروج و منم دنبالش دویدم
اما ساکت بودم بدون اعتراض
سر خیابون منتظر تاکسی بود
- میشه خواهشا پیاده بریم؟
- نه
- چرا هنوز عصبانی هستید از من؟
ادامه مطلب
مراسم هفتگی شب زیارتی حضرت سید الشهدا (علیه السلام)سخنران:حجت الاسلام و المسلمین موسی بهاءالدینی عاملیمداح:کربلایی اسماعیل سناییپنج شنبه۲۱ آذرماه ، ساعت ۲۰:۳۰کیانشهر بلوار امام رضا ع، خ ایثار ، خ ۱۱ الحدید ، پلاک ۸۷الهم عجل لولیک الفرج*هیئت فرهنگی مذهبی حسن جان(ع) اهواز*مراسم راس ساعت اعلام شده شروع خواهد شد

بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتاد_و_هشتم
#قسمت_آخر
.
سر عقد بعد بله دلم از تموم دنیا برید و فقط گره خورد به دل محمد
اونقدر که اگه می گفت بمیر در لحظه واسش جون می دادم
قبل دست کردن حلقه کف دستش رو باز کرد
- الوعده وفا زینب خانوم
تسبیح رو گذاشتم کف دستش
دستم هنوز از کنار دستش دور نشده بود که برای اولین بار دستم رو گرفت و بوسید
ادامه مطلب
ولنجک یکی از محلات ناحیه دو منطقه یکشهر تهران است .
شرح محدوده ولنجک
ولنجک از شمال به رشته کوه البرز و از شرق به اسد آباد که مرز آن فراخ دره (خیابان مهر-شهید حسینی فعلی) و از سمت غرب به اوین که مرز آن دره خَرتودار که در حال حاضر از بلوار دانشجو و دانشگاه شهید بهشتی شروع و به سمت شمال امتداد پیدا می کند و از سمت جنوب به اراضی محمودیه کوچۀ شهید اکبری که ضلع شمالی کوچه به سمت غرب ادامه داشته تا خیابان ماکوئی پور جنوبی و بعد به سمت رودخانه و جهت جنوب
به نام خداوند مردان پاک
بود آفریننده ی آب و خاک
خدایی که جز او خدایی نیست
بگو آفریننده جز او کیست؟
خدایا گناهانانمان را ببخش
که این بی حواسیمان را ببخش
تو پوشنده و من پر از عیبها
از عنایات تو من بُوَم زیبا
سلام 
در این وبلاگ ان شا ءالله قرار است با زندگی دلاورمردانی زندگی کنیم که زندگی را فدای دینشان کردند و زندگی ابدی را در شادی و اطمینان از رستگاری بدست آوردند
این دلاورمردان شهدا هستند
علی الخصوص شهید رسول خلیلی رفیق جینگ ما
و دوبیتی در وصف
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_نهم
.
غذا رو که پخش کردیم ساعت یک بود که خودمون نشستم تو کوپه واسه خوردن 
تا حالا اینقدر کار نکرده بودم
چیزی نگذشته بود که صدا زدند بیاین تنقلات پخش کنید بعد پخششون با فاطمه رفتیم تو راهرو قدم بزنیم
بعد این همه دردسر دوتا چیپس و یکم میوه هم به خودمون رسید
بقیه ی مسیولا خواب بودن از خستگی
یه دفعه محمد از کوپه اومد بیرون
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
#قسمت_پنجاه_و_ششم
یکی از دخترا که مثلا محجبه بود اما آدم درستی به نظر نمی رسید آخر کلاس جلوی بچه ها که هنوز تو کلاس بودند بلند شروع به صحبت کرد
- آره دیگه بعضیا پارتیشون قویه
معلوم نیست چه طوری مخ اون پسره رو زده که اینجوری اومده واسش با استادا حرف زده 
واسه بی اف بازی جای درستی انتخاب نکردی
وای به حال بسیجیا که بسیج رو دادن دست اون پسره که با دیدن چند تا عشوه دلش قنج بره
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_یکم
.
یه نیم نگاهی به من کرد
- داداش هادی این چادر رو خیلی دوست داره من هم این چادر رو سر شما بیشتر...
بقیه ی جمله اش رو خورد
شنیدن این جمله آب رو آتش بود واسه من
یه لبخند و تشکر تحویلش دادم اما از خجالت نتونستم بمونم چادر رو برداشتم و سمت اتاق دویدم و در رو بستم و پشت در تکیه دادم
از صدای نفس هام فاطمه ترسید
- چی شده؟
حالت خوبه؟
کجا بودی؟
ادامه مطلب
شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی تبریک و تسلیت باد
سلیمانی یک «فرهنگ» است و فرهنگ ترور شدنی نیست
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام ، حاج قاسم سلیمانی و یاران با وفایش به پیشگاه ولی عصر امام زمان و رهبر انقلاب و مردم عزیز ایران ، همه با هم برای تشییع پیکر پاک این عزیزان می آییم.
یکشنبه ۹۸/۱۰/۱۵
ساعت ۱۱:۳۰
مکان :
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_هفتم
.
بدون حرفی بلند شدم و اونم بلند شد لبخند نمی رفت از صورتش 
چرا اینقدر آروم بود
گوشیم رو به قلبم فشار دادم و یه نفس عمیق کشیدم 
تو هستی مگاه نه خودت اثبات کردی درسته؟
کلاس ها که تموم شد به محمد زنگ زدم که وسایلم رو ازش بگیرم
وقتی رفتم سمت ماشین نگذاشت وسایل رو بردارم
- سوار شید با هم می ریم شرکت پدرتون
- نه نه نه من تنها می رم فاطمه منتظرتونه
- نه فرستادمش خونه
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_چهارم
.
برگشتیم ولی من دیگه همون آدم قبلی نبودم
نمی تونستم اون باشم
تمام وجودم پرشده بود از داداش هادی و محمد
مزه ی زندگی و خوشی را تازه داشتم می چشیدم
اما برگشتن سختی هایی هم داشت
نمی دونستم با پدر و مادری که مخالف همه چیز اند چیکار کنم
دلم می خواست باز همون طوری بمونم که محمد دوست داره
امابابا رو چی کار می کردم
پشت در خونه چادر از سرم برداشتم و گذاشتم توی کیف
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا والصدیقین «حامد سلطانی» از رزمندگان مدافع حرم که برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی و مبارزه با تکفیری‌ها داوطلبانه به سوریه رفته بود، در جریان یک ماموریت تخریب ایام شهادت امام رضا(ع) به همرزمان شهیدش پیوست.
@Agamahmoodreza
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_هشتم
.
اونقدر حس مادر فرزندی بین ما ناچیزه که برای صدا زدنش به پرستو بسنده می کنم و اون هم تاحالا نشده دخترم صدام کنه 
کلمه ای که مامان فرشته می گفت و تو دلم واسش قند آب می شد
سعید یا همون بابا کاش یه بار بغلم می کرد و نوازشم می کرد 
خونه ی محمد اینا باعث شد من معنی خانواده داشتن رو بفهم و الآن این شرایط بدتر از قبل زجر آوره
دلم یکم از لوس شدن های فاطمه واسه بابا علی و نوازش و بوسه های بابا علی رو می خوتد
فقط یکم 
چقدر ن
بسم رب الشهدا
پناهگاهی به وسعت عالم
به نظر من پناهگاه سوره ناس میتونه قلعه‌ای نفوذ ناپذیر باشد با وسعتی بسیار زیاد، که نمی توان تصور کرد و این پناهگاه برای همه آدم های  زمین جا دارد.
این پناهگاه نفوذ ناپذیر است اما بعضی از آدم ها به اشتباه و به خاطر طهارت کم دیوار های این قلعه را برای ورود وسواس خناس باز می کند و گاهی اوقات این اتفاق باعث آسیب رسیدن به دیگران می شود.
مثلا کسی که وقتی می خواهی بروی مسجد اجازه نداد و بگوید که یک دست دیگر فوتبال ب
بسم رب الشهدا
.
در این وادی مرا شهدا آوردند اما جامانده ام
مرغ مهاجری شده ام وا مانده از قافله ی عشق 
شهدا بدین سمت و سو آورده اید مرا نشاید رهایم کنید در این بیابان دنیا
مرا از مرگ هراسی نیست و به دنیا چشم طمعی نیست
نه شوق به مرگ که شوق شهادت مرا اینگونه از خود بیخود کرده است
راهی که به سوی حق و ذات اوست 
شهادت جایزه ی درستکاران است 
پس راه نشانم دهید به سوی او که پاداشش شهدیست از شیرین ترین شهد ها و اینگونه شد که نامش شهادت نهادند
#راحیل
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_سوم
.
نیم ساعت که گذشت شروع کرد در مورد مسائل دینی صحبت کردن
اون می گفت و من از شنیدن اون سرشار می شدم
صندلی عقب نشسته بودم چند بار از توی آینه چشم تو چشم شدیم
حس عجیبی بود
احساس دلتنگی،شادی،غم،سرخوشی،دوست داشتن،بی قراری،خواستن،دوری همه ی اینا بود و هیچ کدوم نبود
شاید همون دلباختگی بود که مامان مهری می گفت
رسیدیم و خداحافظی و تشکر کردم و بدون اینکه دعوت کنم خودم رفتم تو و در رو بستم
قلبم محکم می زد
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_هفتم
.
حس می کردم‌ داداش خواسته عشقش رو نشونم بده اما چرا
چند روز گذشت با خودم کنار اومدم رفتم پایگاه بسیج و از محمد یه پوستر عکس رهبر رو خواستم
با کلی ذوق تا عصر که کلاس هام تموم بشه یه پوستر خوشگل واسم آورد تو کلاس
تو کلاس اومدنش همانا و شروع پچ پچ ها همان
چند روزی پچ پچ ها اذیتم کرد
اما بالاخره امتحان های ترم کم کم رسید
امتحان ها رو با ذوق می خوندم هیچ وقت اینقدر از درس خوندن لذت نبرده بودم
آخرین امتحان بود
ادامه مطل
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_دوم
.
صبحانه ۷ تا ۹ بود
بعد نماز صبح من خوابم نمی بردهفت و نیم حاضر شدیم که بریم صبحانه و بعدش هم حرم
فاطمه دم در منتظر بود
رفتم سمت چادر و سرم کردم تو آینه یه نگاه به خودم انداختم اما بدم نیومد 
حرف دیشب محمد تو گوشم بود 
نیشم شل شد و یه بوس واسه خودم فرستادم 
فاطمه دم در صدام می کرد دویدم سمتش
خندید
- به به هدیه ی دلیر و اینا دیگه
با مشت به ضربه ی آروم به بازوش زدم
- اذیتم کنی نمیام هااا
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هشتاد_و_چهارم
.
رفتم خونه برگه ی محضر رو گذاشتم روی میز 
شب برگه رو بردم و جلوی بابا مامان گذاشتم
- این تکلیف مثلا ثروت من هیچی اش رو نمی خوام
فکر کنم این طوری خیالتون راحت بشه که محمد دنبال ثروت من نیست
من به هیچی اش نیاز ندارم
اگه قبول کنید قول می دم دیگه اذیتتون نکنم
بدون اینکه منتظر حرفای اونا باشم رفتم تو اتاق 
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
جوونیه و هزار تا عشق و امید
اما یه سری جوون ها، پای غیرت و امام و وطنشون وایسادند و دل به دریا زدند و از تمام تعلقات دنیاشون گذشتند
یه عده تو صف دلار ایستادند 
اما اینا تو صف شهادت صف کشیدند
.
آره جوونه و هزار تا آرزو اما اینا آرزوشون رو با فانوس آرزو فرستادند به اوج آسمون که برخلاف بعضی های دیگه فانوسشون بره و دیگه برنگرده
آرزوهاشون رو سوزوندند تا آرزو های بقیه ی آدم ها جون بگیره
.
آره شهادت یه شهد شیرینه که هرکسی بهش داده نمی شه
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_پنجم
.
ترم دو شروع شد
بدون چادر زدم بیرون و رفتم سر کلاس
چند هفته ای گذشت
دو شنبه بود رفتم سمت انتشارات که جزوه کپی کنم
صدای یه نفر که از پشت صدام زد
من رو مجبور به توقف کرد
ایستادم
یه پسر مذهبی بود
تو یکی از کلاس ها دیده بودمش
- بله بفرمایید
- خانم سهیلی اگه ممکنه چند لحظه ای کارتون دارم
- خب بفرمایید
- کارم خصوصیه
- خصوصی یا عمومی اینجا غیر من و شما کسی نیست بفرمایید
یکم این پا اون پا کرد
- راستش من از شما خوشم میاد
ادامه
قبل از ساعت ۵ به اندییمشک رسیدیم. الان هم با سه تا ماشین به سمت دوکوهه می‌ریم.
البته ماشین ما به سمت دوکوهه پرواز می‌کنه! صفر تا صدش فک کنم ۳ ثانیه باشه:)))
پنج و نوزده دقیقه
دوکوهه السلام ای خانه عشق
پنج و بیست و سه دقیقه
صبح تا ظهر مشغول جلسه توجیهی و آشنایی با وظایف و منطقه بودیم.
چه دلنشین است آرامش کوهه... در حسینیه حاج همت... در ساختمان عمار... در ساختمان حبیب... در ساختمان مقداد... آرامشی که در تک‌تک گام‌ها حس می‌شود.
دوازده و سی و پنج دقیقه
عص
لباس سیاه نشانه عزا و ماتم است و اختصاص به دهه اول ندارد بلکه در کل محرم می توان مشکی پوشید و خوب است. اگر کسی نمی خواهد همه ماه محرم را لباس مشکی بپوشد، می تواند دهه اول را بپوشد. البته الزامی در پوشیدن لباس مشکی برای ایام عزاداری سید الشهدا وجود ندارد اما پوشیدن لباس مشکی برای امام حسین(ع) بسیار ثواب دارد.
موضوع پوشیدن لباس های سیاه که در ماه های محرم و صفر، حال و هوای خاصی به خود می گیرد، همواره مطرح بوده و همیشه از دو زاویه با آن برخورد شده ا
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_پنجاه_و_پنجم
.
متعجب ایستاده بود
بدنم روی زمین درد گرفته بود 
با کلی آخ و اوخ به بدنم کش و قوسی دادم وبلند شدم دنبالش رفتم پایین
با ذوق سلام کردم و رفتم کنار مامان فرشته 
مامان یه لقمه واسم گرفت
رو به محمد کردم
- دیرتون نمیشه صبر کنید منم بیام؟
- من کلاس ندارم اما فاطمه کلاس داره
ناراحت لب ورچیدم
- فاطمه توبا ماشین برو ما خودمون می ریم
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد
.
قطار راه افتاد چیزی نگذشته بود که نوبت شام رسید
اشک من و فاطمه دوباره در اومد
حدودا دوازده شب بود که رسیدیم مشهد
و دوباره ماجرای اتوبوس و بعد هم تو هتل مشخص کردن اتاق ها 
اتاق ها دو نفره سه و چهار و شش نفره بودن
بچه ها از قبل هم اتاقی هاشون رو مشخص کرده بودند و یه سریشون هم که اینکار و نکرده بودند رندوم با هم گذاشته بودند
ممع کردن مدارک همشون و تحویل اتاق و برنامه ی کاروان کار حصرت فیل بود
کل هتل از همهمه رو هوا بود
اد
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_ششم
.
- ولی فکر کنم شما مزاحمید چون ایشون خواهر من اند
کیفم رو از دستش کشید و من پشت محمد رفتم
-یک بار دیگه فقط یکبار دیگه مزاحم خواهرم یا هر دختر دیگه ای بشی کاری می کنم که پشیمون شی
- هه هیچ غلطی نمی تونی بکنی - شاید از حفاظت سپاه چیزی شنیده باشی البته چرا خودم رو خسته کنم اخراج از دانشگاه پله ی خوبیه
نعیمی جا خورد خواست بره اما انگشتش رو سمت ما گرفت
- بد اشتباهی کردین
محمد رو به من کرد
- اون کی بود
- یه مزاحم
- چرا پس ساکت
به گزارش رسانه خادم الشهدا شهرستان داراب گروه سرود نجوای آسمان این قرارگاه با اجرا سرود«سرزمین نور» در سومین همایش دانش آموزی سرزمین نور که در تالار فرهنگ این شهرستان برگزار شد در گوش دانش آموزان طنین انداز گردید.
شاعر این اثر سید محمد صادق آتشی و آهنگسازی و مسترینگ حسن برزگری و اعضا گروه سرود:امیر حسین ژاله پور،محمدرضا خلیلی،مهدی عسکری،محمدجواد هنری،محمد موذن،محمد دشتکار،امیرروزبه در تاریخ 9 آبان ماه با حضور در مقابل دانش آموزان و جمع
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
دوستان عزیز این شعر حافظ را شنیده آید که جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذربنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند...
با جرأت تمام عرض میکنم
بدون ذره ای تردید عرض میکنم
اگر به جای کلمه حقیقت نام حسین را بگذارند معنی تمام و کمال میشود
غیر ممکن است،بدون شناخت امام حسین علیه الاف السلام به شناخت حقیقی خداوند دست یافت...به مقام لقاء پروردگار رسید و از ظرفیت های روح انسانی کلمه ای بر زبان آورد.
نمیتو
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_دوم
.
چندین مغازه رفتیم اما به جای اینکه من نپسندم اون نمی پسنید
- می گم چه فرقی داره
من می خوام فقط باهاش نماز بخونم
تازه حواس محمد سرجاش اومد
عذر خواهی کرداما فقط این عذر خواهی تا دم در مغازه ی بعدی دووم داشت
تو مغازه ی آخر یکی رو انتخاب کرد
سلیقه اش عالی بود منم موافقت کردم
موقع خرید خودش حساب کرد بعد هم رفتیم کارگاه خیاطی و اندازه ام رو واسه چادر گرفتند
یه ساعت بیشتر طول کشید
تو اون فرصت محمد در مورد مسایل دینی صحبت
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_یکم
.
گوشیم ویبره رفت 
برش داشتم 14 بار تماس بی پاسخ همه اش هم یه شماره 
از ذوق نمی دونستم چی کار کنم 
محمد بود 
اون قدر دست دست کردم که قطع شد اما هنوز شماره اش رو واسه تماس انتخاب نکرده بودم که دوباره زنگ زد
جواب دادم
- حالتون خوبه؟
- سلام بله
واسه چی
- ببخشید سلام
با اون وضع رفتن شما فکر کردم اتفاقی افتاد نگران شدم 
چرا جواب تلفن رو نمی دادید
از خوشحالی تو در و دیوار بودم 
ولی لبم رو گاز میگرفتم که ضایع نشه صدام از پشت
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_پنجم
.
- فکر کردم دوباره ماجرا مزاحما ...‌ .
حرفم رو قطع کرد
- معذرت می خوام
ولی این روز تعطیل این موقع صبح درست نبود از اینجا تنها برید بیت
من اونجا کار داشتم گفتم اگه دوست دارید شما رو هم ...
با خوشحالی سوار شدم
تا خود بیت محمد حرف نزد منم سرم رو تکیه داده بودم به شیشه و بیرون رو نگاه می کرد
تاحالا اینقدر شهر رو خلوت ندیده بودم پر از سکوت و آرامش بود و ترس و وحشت
بیت که رسیدیم صف خیلی طولانی منتظر بودند
یعنی این همه آدم مشت
بسم رب الشهدا و الصدیقین 
پاسدار رشید سپاه اسلام محسن محمدی که جزو مدافعان حرم بود ، شب گذشته در رزمایش آمادگی سالیانه نیروهای رزمی تیپ انصارالمهدی(عج) استان زنجان در منطقه دادلو زخمی و بر اثر شدت جراحات وارده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
شهادتت مبارک
@zakhmiyan_eshgh
بسم رب الشهدا
چگونه می شود یک جهانی را تکان داد
چگونه می شود جهانی را به طرف خود متوجه کرد
جزء اخلاص در عمل ممکن نیست
سردار دلها یک عمر در این معنی بود
و در این معنی در هر عملی پا گذاشت
و در همین معنی جزء حق ندید
و راهی را انتخاب کرد و عمل نمود که بسیار سخت است و نتیجه آن بسیار شیرین
شهادت در راه حق پاداش چنین کسی است
وای بر ما ماندگان و مشغولین به دنیا
آیا جنازه ای را بیاد دارید که عتبات و مشهد و شلمچه و تهران و کرمان (منظورم چندین کشور و شهر) آنرا
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_هفتاد_و_سوم
.
نمی دونم چی شد جلو مون باز شد و پرتاب شدیم سمت ضریح 
انگار آقا بهم لبخند زد 
انگار آعوش باز کرد برا منی که سرتاپا پر گناهم
بعد چند دقیقه از لابه لای جمعیت بیرون اومدیم
افتان و خیزان رفتن رو به معنای واقعی تجربه کردم
دل کندن سخت بود
چه طور جدا می شدیم از جایی که قلبم رو تسخیر کرده بود
عقب اومدیم 
اما شونه های هر دوتامون با گریه های بی صدا می لرزید
چند دقیقه گذشت که حال خودمون رو بفهمیم فاطمه شروع کرد به خوندن زیا
شرارت کانالهای زنجیره ای....
همین کانالهای طنز و فان زنجیره ای که از یک اتاق جنگ روانی امنیتی آلوده مدیریت میشوند ،وقتی خبر حرکت یک ناو آمریکایی را میخواستند منتشر کنند خیلی جدی پای کار جنگ روانی آمریکاییها آمدند و کارشون شده بود ترساندن جدی ملت از جنگ ....
اما حالا که محرم رسیده تا در توان دارند با انواع و اقسام مطالب و کلیپ و تصاویر با ظاهر طنز و تمسخر بدنبال سخیف کردن عزاداری سید الشهدا هستند.....
باور کنید تاریخ در حال تکرار است فقط کمی ابزار

بسم رب الشهدا در دفترچه خاطراتی که از او باقی مانده در جایی نوشته است دوستانم در حال خواندن زیارت عاشورا هستند و در همان حال اشک می ریزند ولی من هرگز گریه نمی کنم زیرا اشک ریختن قلب انسان را نرم می کند. من می خواهم بغضم را فرو بخورم و کینه ام را در درونم نگاه دارم تا با کمک آن بتوانم تکفیری ها هر چه بیشتر به هلاکت برسانم.
نقل از خواهرشهید عباس کردانی
@modafeanharam77
بسم رب الشهدا و صدیقین

✨سال روز شهادت شهید تهرانی مقدم✨
                    (۲۱ آبان ۱۳۹۰)

سردار سرلشکر حسن تهرانی مقدم از بنیانگذاران اصلی صنایع موشکی جمهوری اسلامی و بنیانگذار توپخانه و موشکی سپاه در دوران پر افتخار هشت سال دفاع مقدس و مسئول سازمان خودکفایی و تحقیقات صنعتی سپاه پاسداران بود که در چنین روزی به فیض شهادت رسید.
او ۲۵ سال از عمر بابرکت خودرا در ایجاد و توسعه این بخش از توان دفاعی قرار داد و به عنوان «#پدر موشکی ایران» لقب گرف
بسم رب الشهدا
می گویند چادر دست و پا گیر است
راست گفته اند
خیلی جاها چادر قدم های مرا سد کرده است ‌که قدم در مسیر نادرست نگذارم
خیلی جاها دستم را گرفته تا در دره ی هوای نفس و گناه سقوط نکنم
آری چادر دست و پا گیر است
می گویند سیاه است 
آری آنقدر سیاه است و آنقدر سیاهی اش مرا می پوشاند که محو میشم در سیاهی اش 
اما سیاهی اش لوح دلم حفاظی است تا سفید بماند
هرچه می خواهند بگویند برای چادر 
همه اش درست است 
اما جان من است و خاک چادرم
اگر از چادر خاکی ما
‍ ‍
شرح احوالات؛ڪرامات؛ مڪاشفات اولیاءاللہ

✨احترام به روضه حضرت سید الشهدا علیه السلام...

آقای حاج آقا محیی الدین انواری از آقایی نقل می کرد که می گفت: 
منزل آقای میلانی شخصی منبر می رفت که من به منبرش خیلی علاقه داشتم... 
- بر من غسل واجب شد و دیدم که اگر بخواهم غسل کنم و بعد به جلسه بروم، آن منبر از دستم می رود!
غسل نکرده با همان حالت جنابت به منزل آقای میلانی رفتم.
آقای میلانی کنار در می ایستاد و به واردین خوش آمد و "مرحمت عالی زیاد" می گفت
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصتم
.
نشستم رو زمین زدم زیر گریه
مامان نشست کنارم
- پاشو دختر مگه نمی خواستی نماز بخونی؟
- چادر ندارم
- مال من که هست
- اونم باشه بلد نیستم هنوز حفظش نکرده ام
چند دقیقه گریه کردم باعجله بلند شدم دویدم سمت جانماز مهری خانم و اونو با خودم کشیدم تو اتاق و در رو بستم که کسی نبینه
- چی کارمی کنی ترانه
- مامان مهری زود نماز ظهر و عصر رو بخون من دنبالت بخونم
- مادر من مازم رو خونده ام دوباره که نمی شه بخونم
- نه مثلا بشین ولی چیزهای
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_ششم
.
ناهار دعوت آقا بودیم. خیلی ساده بود. قیمه و پلو و یه بطری آب معدنی 
خواستم بخورم اما اولین قاشقی که برداشتم یاد محمد افتادم
نتونستم بخورم
اون شاید الان بیرون منتظر من باشه و نتونسته باشه بیاد داخل 
اونوقت من چه طوری این رو بخورم
با همین فکر و خیال زدم بیرون
حالی که الان داشتم با حال قبلم کلی فرق داشت
الان یه امام گونه ای دیده بودم 
می گند ایشون نائب امام زمانه و این همه معنویت در تمام وجودش موج می زنه و می شه خدا ر
بسم رب الشهدا والصدیقین
 صبح امروز در پی تیراندازی فردی مسلح در شهرستان شادگان استواردوم یاسر سپیدرو از واحد گشت کلانتری ۱۱، مجروح و پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده به شهادت رسید. ضارب توسط مامورین دستگیر شد. شهید سپیدرو‌ اهل استان مازندران، متاهل و دارای یک فرزند دختر بود. شادی روحش صلوات
@AHMADMASHLAB1995
بسم رب الشهدا  حجت خدا... بعد از تمام شدن عملیات که فهمیدیم محسن اسیر شده یکی از بچه های حیدریون آمد و فیلم لحظه اسارت رو بهم نشون داد که تیر به پهلوء محسن خورده بود و نشوندنش عقب تویوتا و میزدنش لباش از تشنگی خشک خشک بود. یکی از داعشی ها آمد و گفت فردا از همین شبکه ویژه برنامه ای داریم. فردا دوباره به آن شبکه مراجعه کردم محسن را دیدم که دارند شکنجه میدن، روی زخمش مرهم گذاشته بودن و به شهر القائم برده بودن چند بار با طناب از گردن آویزانش کردن صدا
بسم رب الشهدا
.
#قسمت_شصت_و_چهارم
.
خوشحال چون حس می کردم راهم رو کمی روشن تر می بینم و امید جای ناامیدی رو گرفته بود و فهمیدم خدا خیلی بیش تر از قبل هوام رو داره و ناراحت چون دیگه بهونه ای واسه صحبت با محمد نبود
چند روز تا اربعین مونده بود
صبح شنبه محمد زنگ زد
تو راه دانشگاه بودم و تو متروی آنتن درست نمی داد
رسیدم دانشگاه رفتم پایگاه بسیج اما بسته بود
نزدیک شروع شدن کلاس بود رفتم طرف دانشکده
تو راه محمد رو دیدم که از دانشکده ی ما میومد بیرون
سلام
بسم رب الشهدا
.
هر چند رفتنت سخت است اما بند پوتین هایت را برایت محکم می کنم تا بدانی پای حرفم ماندم
پوتین هایت را که بستم لباست را که مرتب کردم در حالی که بغض ها را در پنهانی ترین اتاق گلویم انبار می کنم می گویم تک خوری ممنوع و تو می خندی
رمز دوست داشتن ما اینه
می گویم تک خوری ممنوع یعنی مرگ هم نباید جدایمان کند
یعنی یک ثانیه بی تو بزرگ ترین بلا و جهنم عالم است
یعنی لحظه لحظه های نفس کشیدنت بهشتی است که مرا بس است
یعنی بهشت چشمان تو است و آغوشت
تک
ارواح طیبه شهدا لاله های گلگون ایران اسلامی دیگربار روح سردار دلاوری را درآغوش گرفتند .
سردارسپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی چشم امید امت اسلام و خار چشم ظالمان جهان ،
سردار پرافتخار ایران زمین که بزرگی و عظمت اراده و ایمان او سایه امنیت و آرامش را به وسعت جهان اسلام گسترانید و نام و یاد ایشان و طنین گامهای مستحکم او آرام دل مظلومان و ستم دیده گان جهان شده بود.
خون پاک صدها هزار شهید ایران اسلامی در اقصی نقاط جهان که در طول سالها مظلومانه در راه

بسم رب الشهدا و الصدقین
فرمانده حوزه بسیج دارخوین شادگان در جنوب استان خوزستان توسط افراد ناشناس ترور و به شهادت رسید عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان شامگاه چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار مورد ضرب مستقیم گلوله اسلحه قرار گرفته است. و به درجه رفیع شهادت نائل آمد..
zakhmiyan_eshgh @
دو امام مجاهد
(شش گفتار از حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای در تحلیل مبارزات سیاسی حسنین)
پدیدآور: مؤسسه پژوهشی و فرهنگی انقلاب اسلامی
ناشر: انتشارات انقلاب اسلامی
تعداد صفحات: ۳۱۴
در میان سیره معصومین علیهم السلام که همگی نور واحد هستند، بعضاً در نگاه نخست، اختلافاتی در عملکرد مشاهده می‌شود. شاید بتوان گفت بیشترین اختلاف عملکرد در میان حضرات معصومین، مربوط به شیوه مواجهه حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام در مقایسه با شیوه مواجهه حضرت سید ال
ما داغدار بوسه وصلیم...
گر عقل پشت حرف دل، اما نمی‌گذاشت
تردید پا به خلوت دنیا نمی‌گذاشت
از خیر هست و نیست دنیا به شوق دوست
می‌شد گذشت... وسوسه اما نمی‌گذاشت
این قدر اگر معطل پرسش نمی‌شدم
شاید قطار عشق مرا جا نمی‌گذاشت
دنیا مرا فروخت ولی کاش دست‌کم
چون بردگان مرا به تماشا نمی‌گذاشت
شاید اگر تو نیز به دریا نمی‌زدی
هرگز به این جزیره کسی پا نمی‌گذاشت
گر عقل در جدال جنون، مرد جنگ بود
ما را در این مبارزه تنها نمی‌گذاشت
ای دل بگو به عقل که دشمن
بسم رب الشهدا و الصدیقین و الصابرین

من خداوند سبحان را به درهم شکستن عزمها و فرو ریختن تصمیمها و برهم خوردن اراده ها و خواسته ها شناختم...(2)

خیلی تو زندگیم اتفاق افتاده که این حدیث رو لمس کردم
اما
این سری فرق داشت...

پ.ن 2 : حدیث امام علی(ع)
پ.ن 3 :
_  مامانت نمیاد بریم؟ما داریم با یه کاروان میریم
نه نمیاد...مجرد نمیبرن؟حتما باید یه محرم باشه؟ چقدر این کاروانا مسخره هستند
_نه دیگه
امسال

بسم رب الشهدا .
#قسمت_سوم
.
راستش.... راستش.....
_قبول نشدی؟
مهم نیست 
کم کم آماده شو می ری آلمان حقوق می خونی
بیشتر چشمام گرد شد
_حقوووووق
_اره حقوق 
دوست نداری نقشه کشی ساختمان
_نه قبول شده ام 
_چی قبول شدی؟
مطمئن بودم می کشتم
با کلی من من شروع کردم حرف زدن
_راستش علوم قرآنی قبول شدم 
سکوت شد می دونستم مرده ام
_نمی ری... همون که گفتم
دختره ی احمق چرا این رشته رو زدی 
ماه دیگه می ری آلمان
_ولی...
_ولی نداره حاضر شو هر چی می خوای برای رفتن حاضر کن
می دونست
به نام خدای سردار...
چقدر شبیه شهدای عاشورایی سردار! 
چقدر بزرگی...
مثل حضرت سقا (علیه السلام)، چه بی هوا! چه تا زمین خوردی شغال‌ها گرگ شدند...
مثل ارباب، چه"غریب گیر آوردنت"
مثل ارباب، از خانواده‌ات یک زینبِ صبور و قوی داغدار شده...
مثل ارباب، کشته‌ی اشکی... یک ملت به سوگت نشسته اند...
حاج قاسم! مثل قاسمِ کریم اهل بیت، شهادت را از عسل شیرین‌تر میدیدی و اگر به طریقی جز طریق سید الشهدا پر میکشیدی جای تعجب داشت...
سردار! شهادتت روضه‌ی کربلاست.
دعا کن ا
بسم رب الشهدا
با توجه به توانایی هایم و فهم و شعورم انتخاب میکنم و برای خودم برنامه ریزی میکنم ارزو دارم فردا انگونه شود که من میفهمم ولی خدا هم توانایی و لیاقت و هم خیر و صلاح مرا برای اینده میبیند تقدیر را مینویسد
ادامه مطلب
بسم رب الشهدا .
#قسمت_پنجم
.
دستم رو بردم جلو دست دادم
_من ترانه ام
_منم مژده
راه افتادیم سمت دانشگاه آخه خیلی فاصله نداشت 
کلی آدم واسه ثبت نام اومده بودند
با خانواده هاشون البته
من و مژده هم با هم رفتیم 
اولین بار بود دلم می خواست یکی کنارم باشه
اون رشته ی معماری قبول شده بود و مجبور شدیم جدا شیم واسه ثبت نام 
ولی شماره هم رو گرفتیم که حداقل بعدش تنها نباشیم و اولین ناهار دانشجوییمون رو با هم بخوریم
هرچی به دانشکده ی علوم قرآنی نزدیک تر می شدم
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ امام جماعت مسجد جامع و روستای قوژد از
برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان در مسجدجامع این روستا خبر
داد.
حجت الاسلام و المسلمین نوری در گفتگو با پایگاه خبری بخش مرکزی شهرستان کاشمر اظهار کرد: مراسم احیای شب نیمه شعبان شنبه شب از ساعت 10:30 شب تا اذان صبح در مسجد جامع روستای قوژد  برگزار خواهد شد.وی
اعمال شب نیمه شعبان، قرائت قرآن، مناجات، اشعار فراق یار، دعا و مناجات،
سخنرانی، حضور مداحان و ... را از برنامه‌های اجرای
◾️ با بال های گشوده فرشتگان از آسمان می آیند تا تو را دربر گیرند و زمینیان همچنان غبطه آسمانی شدنت را بخورند.
◾️سرداران شهید جهان اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس می آییم تا با شما تجدید بیعتی مجدد کنیم و بگوییم همچنان در راه و اهداف شما گام خواهیم برداشت و هیچگاه علی زمان را تنها نخواهیم گذاشت. همه ما مالکان اشتری خواهیم شد که ذوالفقار حیدر را به اهتزاز درمی‌آورند و بر فرق شیطان بزرگ فرود می آورند.
◾️ما می اییم تا با جانش
بسم رب الشهدا
.
 نگاه کردن به چهره ات سیر نمی شوم
در هر چین پیشانیت خدایی را می بینم که بزرگ تر است
در هر نگاهت اقتداری می بینم از اقتدار خدا 
و در هر لبخندت مهر و عطوفت خدایی را می بینم که چون تویی را برای قلب های اسیر در غم انتظار ما قرار داد
خشمت قهر ایزدی است و لبخندت های و دم مسیح است که مردگان را زنده می کند به عشق آنگونه که شهیدان در رکاب تو می گویند اگر هزار بار بمیرند و زنده شوند باز به راهی که تو نشان می دهی استوارند
سخنانت را با گوش جسم ن
بسمه رب الشهدا

◼️◼️◼️
#سین_هشتم_سال_جدید_سپهبد_سلیمانی_است...
◼️◼️◼️
امسال با دیگر سال ها فرق دارد! امسال عزیز دیگرمان، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را از دست دادیم . . .
هشت سین دلت را آنگونه بچینکه نه یک سال ، بلکه عمری رازیبا به پایان برسانی...#سلامتی را بگذار در بالاترین نقطه دلتکه هیچ چیز برتر از آن نیست#سعادت را از خدا بخواهکه او با لطف و کرمش به تو خواهد بخشید همانطور که به حاج قاسم بخشید#سربلندی را در دلت جای ده که بزرگت خواهد کرد !#
بسم رب الشهدا و الصدیقین
پیکر پاک شهید علی سعد از شهدای مدافع حرم دزفول که در دفاع از حرم حضرت زینب(س) در درگیری با تروریستهای داعشی ۲۸دی ماه ۱۳۹۴ در خان طومان مفقود الاثر شده بود، تفحص و از طریق DNAشناسایی شد و به دزفول دیار مقاومت باز خواهد گشت.
شهید علی سعد دومین شهید مدافع حرم خانواده سعد و هشتمین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول است.
پیکر پاک شهید علی سعد اهل شهر امام دزفول اکنون به کشور منتقل شده و اکنون در معراج شهدای تهران می باشد که فردا یک
چرایی اینکه من خیلی سریع به فکر این افتادم که خانم فلانی هووم بشه، دو چیز بود. اول اینکه ذهنم حسابی درگیر زندگی تعددی بود و خانم فلانی هم یک زن نمونه هستند. بسیار مهربان و مودب، خوش اخلاق، زیبا، مومن، باوقار، نکته‌سنج و دقیق، تحصیل کرده، صبور و مقاوم و رنج‌دیده و یک مادر دانشمند هستند. 
البته من حتی قبل از خوندن وبلاگ اینک هم دوست داشتم زندگی تعددی رو با یک همیارِ خوب :) تجربه کنم. تو دوران مجردی و حتی بعد از اون فکر می‌کردم که با مدیریت کردن

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقالات جذاب در مورد مد و پوشاک